تاریخ انتشار : جمعه 17 شهریور 1402 - 21:58
81 بازدید
کد خبر : 208562

امن‌ترین و بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا ۲۰۲۳

امن‌ترین و بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا ۲۰۲۳

آیا بهترین ایرلاین‌های جهان را می‌شناسید؟ مسلماً شما هم زمان خرید بلیت هواپیما با لیستی بلندبالایی از بلیط‌ها مربوط به ایرلاین‌های متفاوت روبه‌رو شدید! خوب است بدانید در بین بهترین ایرلاین‌های جهان هیچ شرکت امریکایی وجود ندارد و اکثر شرکت‌های هواپیمایی برتر دنیا متعلق به آسیا هستند! در ابتدا باید بدانید که برای انتخاب بهترین ایرلاین‌ها فاکتورهایی

آیا بهترین ایرلاین‌های جهان را می‌شناسید؟ مسلماً شما هم زمان خرید بلیت هواپیما با لیستی بلندبالایی از بلیط‌ها مربوط به ایرلاین‌های متفاوت روبه‌رو شدید! خوب است بدانید در بین بهترین ایرلاین‌های جهان هیچ شرکت امریکایی وجود ندارد و اکثر شرکت‌های هواپیمایی برتر دنیا متعلق به آسیا هستند! در ابتدا باید بدانید که برای انتخاب بهترین ایرلاین‌ها فاکتورهایی مانند ایمنی عملیاتی، امنیت مسافران، سودآوری، رتبه سرمایه‌گذاری، سن ناوگان و همچنین ارائه محصولات در پروازهای طولانی‌مدت، چیدمان صندلی، سطح راحتی تأثیر دارند. در ایران ایرلاین‌های زیادی در سفرهای خارجی و داخلی فعالیت می‌کنند. در ادامه به معرفی بهترین ایرلاین‌های دنیا برای فریت بار پرداخته‌ایم با ما همراه باشید:

قطر ایرویز (Qatar Airways)

قطر ایرلاین، از بهترین شرکت‌های هوایی در جهان است. این ایرلاین کار خود را از سال ۱۹۹۷ شروع و در همه قاره‌ها از جمله سرتاسر خاورمیانه، آسیا و اقیانوسیه، اروپا، آفریقا، آمریکای شمالی و آمریکای لاتین سرویس ارائه کرد. هواپیمایی قطر با بیش از ۲۰۰ فروند هواپیما به بیش از ۱۵۰ مقصد پروازی در شش قاره پرواز دارد.

هواپیمایی نیوزلند (Air New Zealand)

این ایرلاین که هم‌اکنون به‌عنوان یکی از بهترین ایرلاین‌های دنیا شناخته می‌شود، کار خود را با یک مسافرت هفتگی از اوکلند نیوزلند به سیدنی استرالیا در سال ۱۹۴۷ شروع کرد. این شرکت هم‌اکنون ۱۱۴ فروند هواپیمای فعال دارد و ۱۱ فروند هواپیما هم سفارش‌ داده است.

لوفت‌هانزا (Lufthansa Airlines)

این شرکت‌ هواپیمایی یکی از بهترین ایرلاین‌های دنیا به شما می‌آید از سال ۱۹۵۳ فعالیت خود در شهر کلن، آلمان آغاز شد و هم‌اکنون به‌صورت روزانه از طریق شهرهای مختلف اروپا به ۲۲۰ مقصد در ۷۸ کشور جهان پروازهای مستقیم دارد. به‌جرئت یکی از بزرگ‌ترین ایرلاین‌های دنیا شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا است که اصلی‌ترین شرکت هواپیمایی آلمان و اروپا که در حال حاضر ۷۱۲ فروند هواپیما دارد.

سنگاپور ایرلاین (Singapore Airlines)

این شرکت در بین بهترین ایرلاین‌های دنیا قرار دارد. علاوه بر این، سنگاپور ایرلاین رکورد طولانی‌ترین پرواز که بین امریکا و سنگاپور است را در اختیار دارد؛ این پرواز ۱۹ ساعت به طول می‌انجامد. سنگاپور ایرلاینز را برای سوئیت‌های درجه یک، برنامه‌های پذیرایی مفصل و کنسلی‌های بسیار پایین می‌شناسند.

کانتاس ایرویز (Qantas Airlines)

کانتاس ایرویز، بزرگ‌ترین خطوط هواپیمایی استرالیا است که در سال ۱۹۲۰ شروع به کارکرد و سومین شرکت هوایی قدیمی جهان به شمار می‌رود. در حال حاضر ۱۳۱ ناوگان دارد و روزانه به ۴۱ مقصد سفر می‌کند.

ویرجین استرالیا (Virgin Australia Airlines)

دفتر مرکزی این ایرلاین در شهر کراولی انگلستان قرار دارد و تأسیس آن به سال ۱۹۸۴ برمی‌گردد. این ایرلاین که در رتبه هفتم لیست بهترین ایرلاین‌های دنیا قرار دارد، دارای ۴۰ فروند هواپیمای جوان و جدید است.

کاتای پاسیفیک(Cathay Pacific)

به هنگ‌کنگ می‌رویم، جایی که هفتمین ایرلاین از بهترین ایرلاین‌های دنیا به بیش از ۲۰۰ نقطه جهان پرواز می‌کند. این ایرلاین بیش از ۲۰۰ هواپیما برای هرکدام از مقصدهایش در استرالیا، اروپا، آفریقا، آمریکا و آسیا دارد.

امارات ایرلاین (Emirates)

این شرکت هواپیمایی در سال ۱۹۸۵ در دبی تأسیس شد، هم‌اکنون حدود ۱۵۰۰ پرواز منظم در هفته به سرتاسر جهان از این کشور به مقصدهایی در خاورمیانه، خاور دور، اروپا، آفریقا، شبه‌قاره هند، جنوب شرق آسیا، آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی انجام می‌شود. این ایرلاین در اوایل فعالیت خود (اواخر دهه ۸۰ میلادی) فقط ۲ فروند هواپیما داشت؛ اما حالا با دردست‌داشتن بیش از ۲۳۰ فروند هواپیما در لیست ۱۰ ایرلاین برتر قرار گرفته است.

بریتیش ایرویز (British Airways)

در سال ۱۹۱۹ در کشور انگلستان تأسیس شد. پایگاه مرکزی این ایرلاین در لندن است و ۲۹۸ فروند هواپیمای آن به ۱۸۰ مقصد مختلف پرواز کرد. بریتیش ایرویز از جمله ایرلاین‌هایی است که در ایران (تهران) هم شعبه دارد و می‌توان از امکانات فوق پیشرفته و لوکس آن بهره‌مند شد.

یونایتد ایرلاینز(United Airline)

ایالات متحده، ایالت ایلینوی، شهر میشیگان؛ اینجا خانه هشتمین ایرلاین از بهترین ایرلاین‌های دنیا است. این آژانس هواپیمایی همیشه به دلیل امکانات رزرو بلیت، انتخاب صندلی، نوع غذا و نوشیدنی به‌صورت ۲۴ ساعته و امنیت پرواز موردتوجه مسافران قرار می‌گیرد.

هواپیمایی اتحاد (Etihad Airways)

شرکت هواپیمایی اتحاد ایرویز، چهارمین خطوط هواپیمایی خاورمیانه است که در سال ۲۰۰۳ را‌ه‌اندازی شده است. در حال حاضر روزانه به ۹۶ مقصد در خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا، استرالیا پرواز مستقیم دارد. این ایرلاین‌، دارای ۱۲۰ فروند هواپیمایی مدرن است و برای گسترش خطوط خود سفارش حدود ۲۰۰ هواپیمایی جدید را داده‌ است.

اوا ایر (EVA Air)

در اواخر دهه ۸۰ میلادی ۱۹۸۹ اوا ایر باهدف وصل کردن آسیا و چین به اروپا و همچنین اقیانوسیه به آمریکای شمالی تأسیس شد. از بهترین ایرلاین‌های دنیا در فرودگاه بین‌المللی تایوان قرار دارد و مجهز به کلاس مسافربری Royal Laurel یا قابلیت فضای خواب راحت و مجلل برای پروازهای طولانی است.

آل نیپون ایرویز (All Nippon Airways)

آل نیپون بزرگ‌ترین شرکت هوایی ژاپن است که به‌اختصار ANA نیز نامیده می‌شود. این شرکت در سال ۱۹۵۲ تأسیس شد و مقاصد پروازی داخلی و خارجی زیادی دارد. این شرکت ۲۱۰ فروند هواپیما در اختیار دارد و هر روز هواپیماهای آن به ۳۲ مقصد خارجی، پرواز می‌کنند. این شرکت یکی از بهترین ایرلاین‌های دنیا است که مشتریان ثابت بسیاری دارد.

ژاپن ایرلاینز (Japan Airlines)

این شرکت در سال ۱۹۵۱ تأسیس شد و در حال حاضر، ۲۱۳ هواپیما در اختیار دارد که به ۳۵ مقصد بین‌المللی هرروزه پرواز می‌کنند. ژاپن ایر لاینز یکی از معدودهای شرکت‌هایی است که در خطوط هوایی‌اش از هواپیماهای پرسرعت  استفاده می‌کند و به همین دلیل، در لیست بهترین ایرلاین‌های دنیا قرار دارد.

ترکیش ایرلاینز (Turkish Airlines)

این شرکت هوایی در سال ۱۹۳۰ به دستور آتاتورک در شهر استانبول تأسیس شد و در حال حاضر، دارای ۳۳۳ هواپیما است. ترکیش ایرلاین هرروزه پروازهایی به اروپا، آسیا، افریقا، شمال امریکا و جنوب امریکا دارد. این ایرلاین روزانه به ۳۰۰ مقصد خارجی و داخلی پرواز دارد. بسیاری از مسافران از غذاهای سرو شده در این ایرلاین به طور کامل راضی هستند.

ایرفرانس (Air France)

این شرکت فرانسوی در سال ۱۹۳۳ شروع به کارکرد و امروزه به ۳۲ مقصد داخلی و ۱۶۸ مقصد خارجی پرواز دارد. در این شرکت، از هواپیماهای بوئینگ و ایرباس استفاده می‌شود. ایر فرانس برای مقاصد بین‌المللی از جت‌های پهن‌پیکر جهت جابه‌جایی مسافران استفاده می‌کند. این شرکت هرروزه به شش قاره جهان پرواز دارد.

کره ایر(Korean Air)

این شرکت هوایی کره‌ای یکی از بهترین ایرلاین‌های دنیا است که در سال ۱۹۴۶ شروع به کارکرد و ۱۶۸ هواپیما در اختیار دارد. کرین ایربه آسیا، خاورمیانه، اقیانوسیه، اروپا و امریکا پرواز دارد. یکی از نقاط قوت کرین ایر، خدمه پرواز کارآمد و آموزش‌دیده آن است.

آلاسکا ایرلاینز (Alaska Airlines)

این شرکت هواپیمایی آمریکایی که از سال ۱۹۳۲ تأسیس شده است شرکت هواپیمایی آلاسکا در حال حاضر روزانه به ۹۵ مقصد، پروازهای مستقیم دارد. این شرکت دارای ۱۳۴ فروند هواپیمای جت مسافربری است.

طولانی‌ترین مسافت‌ها توسط کدام ایرلاین‌ها در جهان طی می‌شود؟

 • جت‌بلو (آمریکا)
 • ترکیش ایرلاینز (اروپا)
 • قطر ایرویز (خاورمیانه و آفریقا)
 • هواپیمایی کره (آسیا)
 • ایر نیوزلند (اقیانوسیه)

لیست ارزان‌قیمت‌ترین ایرلاین‌های دنیا

 • ساوت‌وست ایرلاینز (آمریکا)
 • ایزی جت (اروپا)
 • جت استار (آسیا و اقیانوسیه)
 • فلای دبی (خاورمیانه)

بهترین پرواز فرست کلاس و بهترین لانژ به شرکت هواپیمایی سنگاپور رسید. هواپیمایی ویرجین استرالیا نیز عنوان بهترین خدمه کابین و هواپیمایی امارات هم جایزه بهترین سرگرمی حین پرواز را دریافت کردند.

شرایط پرداخت هزینه بلیت پروازهای خارجی

یکی از شرایط پرداخت رایج برای بلیط‌های خارجی استفاده از کارت اعتباری یا کارت‌بانکی است. شما می‌توانید با استفاده از کارت اعتباری یا بانکی خود، اطلاعات لازم را در فرم پرداخت آنلاین وارد و هزینه بلیت را پرداخت کنید. در این حالت، شما باید مبلغ کل هزینه بلیت را پرداخت کنید.

در آخر…

وقتی تصمیم به سفرهای راه دور را دارید اولین چیزی که به ذهن شما می‌رسد سفر هوایی است و مهم‌ترین چیزی که درباره نحوه سفر و امنیت ایرلاین‌ها بیشتر باید بدانید در مطلب بالا ذکر شده است. عوامل زیادی از جمله ارائه خدمات و تضمین سلامت و امنیت پرواز برای رتبه‌بندی بهترین شرکت‌های هواپیمایی مؤثر هستند. در سال‌های اخیر، سودآوری خطوط هواپیمایی دنیا از جمله عوامل بسیار مهمی برای تعیین رتبه‌بندی آن‌ها بود. در نهایت ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای استفاده از خدمات فریت بار، رزرو و پرداخت بلیت ایرلاین‌های بین‌المللی به شرکت همراه دژ ایرانیان مراجعه کنید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات متنی

قطعات کامپیوتر و سرور

زانوبند زاپیامکس

عطاری آنلاین در همدان

شارژ کپسول آتش نشانی

قیمت ضایعات فلزی

خرید الکتروموتور

تولید فیلم استرچ

تعمیر جک پارکینگ در تهران

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

امداد خودرو

تلویزیون شهری

تعمیر گیربکس خودرو های چینی

خمیردندان بدون فلوراید فوراور

 

سپرده‌گذاری بالاتر از سود بانکی

شرکت نانو شارک

 

 

 

 

ساخت ایمیل

خرید تابلو برق

سمپاشی ساس

 

شیشه اتومبیل

آجر نسوز

وام طلا

 

هزینه ترجمه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش ارز دیجیتال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

بلیط چارتر

 

 

 

 

خرید رپورتاژ آگهی

 

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح