تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مهر 1401 - 17:46
27 بازدید
کد خبر : 203068

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 یک کشف وحشتناک، دی باکستر، دی‌اس رز و دی‌سی ادموندز را در رد پای قاتل راگدال قرار می‌دهد، او همچنین شش نفر دیگر را که باید بمیرند، فهرست می‌کند. این یک مسابقه با زمان برای یافتن قربانیان و ردیابی یک قاتل قبل از حمله مجدد است. برای دانلود زیرنویس اینجا

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 یک کشف وحشتناک، دی باکستر، دی‌اس رز و دی‌سی ادموندز را در رد پای قاتل راگدال قرار می‌دهد، او همچنین شش نفر دیگر را که باید بمیرند، فهرست می‌کند. این یک مسابقه با زمان برای یافتن قربانیان و ردیابی یک قاتل قبل از حمله مجدد است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال Ragdoll 2021 با ثابت شدن غیرقابل توقف قاتل Ragdoll، تیم دومین قربانی را در لیست شکار می کند. هنگامی که خاطرات مبهم از گذشته ظاهر می شود، رز تحقیقات خود را در مورد پرونده آغاز می کند و تاکتیک های مصاحبه مشکوک او باعث نگرانی ادموندز می شود.

دانلود زیرنویس سریال راگدول ۲۰۲۱ رفتار نامنظم رز سوالاتی را برای ادموندز ایجاد می کند. با قاتل یک قدم جلوتر، برنامه های باکستر برای محافظت از یک قربانی با عواقب ویرانگر به خطا می رود. تیم مجبور به تماشای اجرای نقشه های وحشتناک قاتل راگدال است.

زیرنویس سریال Ragdoll 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Ragdoll 2021 برای محافظت از نفر بعدی در لیست کشتار، رز و باکستر تلاش می کنند تا قاتل راگدال را گول بزنند. وقتی ادموند رفتار غیرعادی رز را بررسی می کند، گذشته او را فرا می گیرد. تیم در نهایت اولین برتری ملموس خود را از قاتل بدست آورد.

زیرنویس سریال راگدول ۲۰۲۱ رز و قاتل راگدال درگیر یک بازی سادیستی گربه و موش می شوند. باکستر برای ردیابی قاتل به اصول اولیه باز می گردد. سوء ظن برانگیخته ادموندز او را در مسیر درست قرار می دهد، اما او را در معرض خطر جدی قرار می دهد.

زیرنویس Ragdoll 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس راگدول ۲۰۲۱ رز مجبور می شود با انتخاب های خود روبرو شود زیرا باکستر سعی می کند به او کمک کند تا مسیر رستگاری را انتخاب کند. باکستر و ادموندز با یک تصمیم دشوار روبرو می شوند زیرا نام رز به آخرین نفر باقی مانده در لیست کشتار تبدیل می شود. گذشته تاریک ادموند فاش شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.