تاریخ انتشار : یکشنبه 11 مهر 1400 - 20:47
30 بازدید
کد خبر : 20958

هنوز ۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کاشمر بستری هستند

هنوز ۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کاشمر بستری هستند

 فرماندار کاشمر از بستری بودن ۴۱ بیمار کرونایی در بیمارستان این شهر خبر داد. یک سال از توقف برگزاری جلسات شورای اداری شهرستان کاشمر به دلیل شیوع ویروس کرونا می‌گذرد اما پس از گذشت این مدت امروز، ۱۱ مهر ماه، این شورا مجدد تشکیل شد. در این جلسه مسلم ساقی، فرماندار کاشمر، با اشاره به

هنوز ۴۱ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان کاشمر بستری هستند

 فرماندار کاشمر از بستری بودن ۴۱ بیمار کرونایی در بیمارستان این شهر خبر داد.

یک سال از توقف برگزاری جلسات شورای اداری شهرستان کاشمر به دلیل شیوع ویروس کرونا می‌گذرد اما پس از گذشت این مدت امروز، ۱۱ مهر ماه، این شورا مجدد تشکیل شد.

در این جلسه مسلم ساقی، فرماندار کاشمر، با اشاره به شرایط و مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا برای جامعه بشری به خصوص منطقه به وجود آورده گفت: شهرستان کاشمر همچنان درگیر پیک پنجم کروناست.

وی ادامه داد: اکنون ۴۱ نفر به خاطر ابتلا به ویروس منحوس کرونا در بیمارستان شهید مدرس شهرستان کاشمر بستری هستند و این بیماری همچنان جان شهروندان را می‌گیرد.

سطح واکسیناسیون در کاشمر از کشور بالاتر است

فرماندار کاشمر بیان کرد: خوشبختانه آمار واکسیناسیون کرونا در منطقه همچنان رو به افزایش بوده، به طوری که سطح واکسیناسیون شهرستان از سطح واکسیناسیون استان و کشور بالاتر است.

وی ادامه داد: در حال حاضر به ۶۷.۸۹ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال شهرستان دوزهای اول و دوم واکسن کرونا تزریق شده است. در مجموع و بر اساس فراوانی تا کنون بیش از ۱۱۲ هزار و ۴۴۲ دوز واکسن کرونا در کاشمر تزریق شده است.

۸۱ هزار و ۹۲۳ نفر دوز اول واکسن را تزریق کرده‌اند

ساقی با بیان اینکه همچنین تا کنون ۸۱ هزار و ۹۲۳ نفر در شهرستان دوز اول واکسن را تزریق کرده‌اند، عنوان کرد: ۳۰ هزار و ۹۱۸ نفری که دوزهای اول و دوم واکسن را دریافت نموده‌اند، تقریبا از ایمنی فردی برخوردارند اما ایمنی اجتماعی ندارند.

وی گفت: چون سطح واکسیناسیون افزایش یافته نباید عادی انگاری در جامعه اتفاق بیفتد چرا که کارشناسان حوزه سلامت دغدغه دارند که با بی‌دقتی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی وارد پیک ششم نشویم.

تا کنون ۲۷۶ طرح با ۵۷۷ اشتغال تعریف شده است

فرماندار کاشمر در ادامه به وضعیت اشتغال شهرستان اشاره نمود و افزود: تا کنون فقط چهار اداره در ۶ ماه اول امسال به تعهدات خود در حوزه ایجاد اشتغال عمل نموده و به عملکرد قابل قبول ۵۰ درصد رسیده‌اند. لازم است باقی دستگاه‌ها نیز در این زمینه پیگیری‌های لازم را داشته باشند.

ساقی عنوان کرد: در حوزه اعتبارات اشتغال روستایی توزیع دستگاهی صورت گرفته و تا کنون ۲۷۶ طرح با ۵۷۷ اشتغال تعریف شده است.

وی اضافه کرد: با توجه به شروع فصل سرما دستگاه‌های عضو شورای مدیریت بحران باید آمادگی‌های لازم را داشته باشند و قبل از بروز بحران در همه زمینه‌ها پیش‌بینی‌های لازم را لحاظ کنند. یکی از مسائل مهم در فصل سرد سال تأمین سوخت مناطق روستایی و شهری و بازبینی تأسیسات آن است.

نماینده عالی دولت در کاشمر با بیان اینکه در جلسات شورای اداری در خصوص حفاظت از ساختمان‌های اداری نگرانی‌هایی وجود دارد، بیان کرد: تمام مدیران به لحاظ فیزیکی، حفاظت پرسنلی و اطلاعاتی باید مجموعه خود را ارتقا دهند.

وی بر لزوم حفظ بیت‌المال تأکید کرد و گفت: بعضا دیده شده در ساعات غیراداری خودروهای دولتی با پلاک قرمز بیرون از اداره پارک شده است. اگر این مساله مجددا تکرار و مشاهده شو، تصمیمی جدی برای خاطیان خواهیم گرفت.

ساقی در این جلسه بر پیگیری ۲۵ مصوبه سفر استاندار به شهرستان تاکید کرد و گفت: برخی مصوبات ۱۰۰ درصد تحقق یافته و تعدادی دیگر یا آغاز نشده و یا هنوز به طور کامل محقق نشده است.

۱۳ هزار و ۳۹۵ پرونده قضایی تشکیل شد

فرمانده انتظامی کاشمر نیز در این جلسه گفت: به دلیل مناسبت‌های پایانی ماه صفر هفته نیروی انتظامی سال جاری از ۱۷ مهر ماه تا ۲۳ مهر ماه با شعار «پلیس هوشمند امنیت پایدار» برگزار خواهد شد.

سرهنگ حسین احمدی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی به عملکرد این مجموعه از پایان شهریور ماه سال گذشته تا ابتدای مهر ماه امسال اشاره و اظهار کرد: هر چند با شیوع ویروس کرونا بیش از ۵۰ درصد نیروهای انتظامی کاشمر و یا خانواده‌هایشان مبتلا به این بیماری شدند اما با روحیه انقلابی، ولایتمداری، خداباوری و مردم محوری کادر انتظامی شهرستان کمترین مشکل در شهرستان مشاهده شد.

وی اظهار کرد: از مهر سال گذشته تا ابتدای مهر ماه امسال بیش از ۶۰ هزار نفر به یگان‌های انتظامی مراجعه داشته و ۳۰ هزار نفر نیز با مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ تماس گرفته‌اند.

فرمانده انتظامی کاشمر با بیان اینکه روزانه ۳۰۰ نفر به یگان‌های انتظامی شهرستان کاشمر مراجعه داشتند، تصریح کرد: در این مدت ۱۳ هزار و ۳۹۵ پرونده قضایی تشکیل شد.

وی گفت: اعتیاد، بیکاری، تورم، گرانی‌ها، کرونا و خشکسالی موجب شده با افزایش ۲۲ درصدی سرقت نسبت به سال گذشته در شهرستان مواجه باشیم.

افزایش ۱۸ درصدی کشفیات و ۱۹ درصدی دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل

احمدی همچنین از افزایش ۱۸ درصدی کشفیات و ۱۹ درصدی دستگیری‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته تصادفات فوتی درون‌ شهری ۲۲ درصد کاهش داشته است.

وی به وضعیت جرائم خشن، به خصوص قتل، در شهرستان کاشمر اشاره کرد و گفت: طی یک سال اخیر در شهرستان چهار فقره قتل رخ داد که تمام این موارد کشف شد. همچنین نزاع‌های فردی در شهرستان ۴۷ درصد و نزاع‌های دسته‌ جمعی ۹ درصد کاهش داشته‌اند.

فرمانده انتظامی کاشمر بیان کرد: در مبارزه با تهیه و توزیع‌ کنندگان مواد مخدر اقدامات بسیار قابل قبولی انجام شده، به طوری که کشفیات مواد مخدر ۲۷ درصد افزایش یافته و بسیاری از پاتوق‌های معتادان با هماهنگی مقام قضایی پلمب و توزیع‌ کنندگان مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

وی عنوان کرد: طی این مدت دستگیری افراد مرتبط با مواد مخدر ۱۲ درصد و کشف مشروبات الکلی ۶۲ درصد افزایش داشته است.

افزایش ۷۹ درصدی کشف ماینر های استخراج رمزارز طی یک سال 

احمدی با اشاره به اینکه در مدت یک سال اخیر کشف ماینرها که برق بسیاری را مصرف می‌کند، ۷۹ درصد رشد داشته گفت: از مهر سال گذشته تا ابتدای مهر امسال ۲۵۰۰ نفر مرتبط با جرائم مختلف در شهرستان کاشمر دستگیر شده‌اند.

وی یادآور شد: سال گذشته ۳۷۲۵ فقره پرونده به دایره مشاوره و کلانتری‌ها ارجاع شده که از این تعداد ۲۷۹۰ فقره معادل ۷۵ درصد منجر به صلح و سازش شده است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کاشمر گفت: برای ارتقای احساس امنیت در شهرستان‌ بالغ‌ بر ۲۷۸ طرح در سطح جامعه اجرا شده است. همچنین در این مدت ۱۱۲۵ دستگاه موتور سیکلت و ۱۰۳۱ دستگاه خودروی متخلف توقیف شده که ماحصل این اقدامات کاهش تصادفات منجر به فوت در شهرستان بوده است.

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات متنی

قطعات کامپیوتر و سرور

زانوبند زاپیامکس

عطاری آنلاین در همدان

شارژ کپسول آتش نشانی

قیمت ضایعات فلزی

خرید الکتروموتور

تولید فیلم استرچ

تعمیر جک پارکینگ در تهران

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

امداد خودرو

تلویزیون شهری

تعمیر گیربکس خودرو های چینی

خمیردندان بدون فلوراید فوراور

 

سپرده‌گذاری بالاتر از سود بانکی

شرکت نانو شارک

 

 

 

 

ساخت ایمیل

خرید تابلو برق

سمپاشی ساس

 

شیشه اتومبیل

آجر نسوز

وام طلا

 

هزینه ترجمه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آموزش ارز دیجیتال

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فلت تی ئی
رشته آش
کاکتوسو
شکرو
رب فود
بیبی لازم
آی شیکر
کرم ارده
آجیل کار
تایپیستو
رب گوجه
آنلاین ناتس
لوتوس کود
آی روغن
گزدار

بلیط چارتر

 

 

 

 

خرید رپورتاژ آگهی

 

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح