تاریخ انتشار : سه شنبه 19 اردیبهشت 1402 - 14:31
71 بازدید
کد خبر : 208227

ویژگی های Apple Music | بهترین راه خرید اپل موزیک در ایران

ویژگی های Apple Music | بهترین راه خرید اپل موزیک در ایران

به توصیه پزشکان، یکی از بهترین کارها برای بهبود عملکرد مغز، افزایش تمرکز و تقویت حافظه، گوش دادن به موسیقی است؛ با توجه به اهمیت موسیقی و محبوبیت روزافزون آن، سرویس‌های پخش آنلاین و آفلاین موسیقی شروع به فعالیت کردند که هرکدام با امکانات و ویژگی‌های خاص و متنوع، خدمات خود را در اختیار کاربران

اپل موزیک

به توصیه پزشکان، یکی از بهترین کارها برای بهبود عملکرد مغز، افزایش تمرکز و تقویت حافظه، گوش دادن به موسیقی است؛ با توجه به اهمیت موسیقی و محبوبیت روزافزون آن، سرویسهای پخش آنلاین و آفلاین موسیقی شروع به فعالیت کردند که هرکدام با امکانات و ویژگیهای خاص و متنوع، خدمات خود را در اختیار کاربران قرار میدهندیکی از سرویسهای معتبر و جذاب در این زمینه، سرویس اشتراکی اپل موزیک است.

Apple Music یک سرویس استریم موسیقی است و کاربران میتوانند با خرید اپل موزیک به آرشیو بزرگ موسیقیهای آن دست یابند و از گوش دادن به موسیقیهای دلخواه خود لذت ببرندپس از خرید اشتراک اپل موزیک، شما به عنوان مشترک آن میتوانید هر وقت که دلتان خواست به صورت آنلاین و آفلاین از خدمات آن استفاده کنیداین سرویس پرطرفدار، امکانات زیادی را برای شما فراهم کرده تا به راحتی بتوانید پلی لیستهای شخصی خود را بسازید و با بهترین کیفیت صدا، در کنار دهها ویژگی جذاب دیگر از آن بهرهمند شوید.

اما پرتکرارترین سوال کاربران این است که چگونه میتوانیم یکی از مشترکان سرویس Apple Music باشیم؟ در ادامه جهت پاسخ به این سوال و اطلاع از نحوه خرید اپل موزیک، همراه ما باشید.

آشنایی با اپل موزیک و مزایای خرید اشتراک Apple Music

 

یکی از سرویسهای اشتراکی و محبوب شرکت اپل، سرویس Apple Music است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده و کاربران متعددی نسبت به خرید اشتراک آن اقدام میکنند.

بیش از ۹۰ میلیون موسیقی در اپل موزیک وجود دارد که کاربران آن میتوانند در هر تایمی از شبانهروز، به آن دسترسی داشتهباشند و به دانلود یا استریم آنلاین موسیقیهای دلخواه خود بپردازنددرواقع کاربران اپل با خرید اپل موزیک دیگر نیازی به پرداختهای جداگانه و خرید گیفت کارت آیتونز یا گیفت کارت اپل برای هر موزیک ندارند.

برخی از مهمترین مزایای سرویس اپل موزیک عبارتند از:

 • پشتیبانی از سیستمعاملهای ویندوز و اندروید؛ در ابتدا خرید ***** Music تنها برای کاربران iOS ممکن بود اما با گذشت زمان و استقبال گسترده کاربران، شرکت اپل تصمیم گرفت خدمات اپل موزیک را در اختیار کاربران اندروید و ویندوز نیز قرار دهد.
 • دیگر ویژگی مورد توجه این سرویس که بدون هیچ هزینه اضافی برای کاربران آن فراهم شده، قابلیتهای Spatial Audio و Lossless Audio استاستفاده از این قابلیتها، خالصترین کیفیت صدا را برای شنوندگان فراهم میکند.
 • با خرید سرویس اپل موزیک میتوانید موسیقیهای مورد علاقه خود را دانلود کنید و در صورت عدم دسترسی به اینترنت به راحتی به آنها گوش دهید.

انواع پلنهای اشتراک اپل موزیک

برای خرید سرویس اپل موزیک، ۳ نوع اشتراک طراحی شدهاست که هرکدام از ویژگیهای منحصربهفرد و هزینههای متفاوتی برخوردار هستند؛ البته اپل موزیک یک گزینه جذاب برای تازه واردها در نظر گرفته تا بتوانند طی مدت زمان ۳ ماه بدون پرداخت هزینه و کاملا رایگان از آن استفاده کنندبرای دریافت این اشتراک کافیست با ورود به برنامه و وارد کردن اطلاعات خود، گزینه Try it free را انتخاب کنیددر ادامه ۳ پلن اشتراک اپل موزیک را معرفی خواهیم کرد.

اپل موزیک

اشتراک فردی (********** Plan) 

سادهترین پلن در سرویس اپل موزیک، اشتراک فردی است که شما با پرداخت تنها ۹.۹۹ دلار در ماه میتوانید از تمام امکانات این سرویس به صورت فردی بهرهمند شویداما تفاوت این پلن با سایر پلنها در وجود قابلیتهای Spatial Audio و Lossless Audio است؛ درواقع شما تنها با خرید اشتراک فردی اپل موزیک میتوانید از این قابلیتها استفاده کنید.

اشتراک خانوادگی (Family Plan)

یکی دیگر از پلنهای سرویس اپل موزیک، اشتراک خانوادگی است؛ این پلن میان خانوادههای نسبتا پر جمعیت بسیار محبوب است چراکه خرید اشتراک خانوداگی اپل موزیک بسیار مقرونبهصرفه است و شما میتوانید با پرداخت تنها ۱۴.۹۹ دلار در ماه به همراه ۶ نفر از اعضای خانواده خود از اپل موزیک استفاده کنید و هرکدام پلی لیست و کتابخانه اختصاصی خود را داشتهباشید.

اشتراک ویس پلن (Voice Plan) 

جدیدترین اشتراک اپل موزیک که با عنوان Voice Plan شناخته میشود، همزمان با بروزرسانی iOS نسخه ۱۵ معرفی شدشما میتوانید این پلن را تنها با پرداخت ۴.۹۹ دلار در ماه خریداری کنید و از تمامی امکانات آن به کمک دستیار صوتی سیری استفاده کنید؛ درواقع پس از خرید اشتراک ویس پلن اپل موزیک و ورود به برنامه، هیچ رابط کاربری ندارید و با فعالسازی سیری میتوانید از آن بخواهید موسیقی مورد نظر شما را پخش، قطع، رد یا جستجو کند.

برخی از مهمترین امکانات اپل موزیک

 • بیش از ۹۰ میلیون موسیقی و ۳۰ هزار پلی لیست
 • پشتیبانی از سیستمعاملهای Windows، Android و iOS
 • ایستگاه رادیویی ***** ۱
 • امکان استفاده از دستیار صوتی سیری برای کنترل پخش موسیقیها
 • تنظیم تایمر خواب (***** Timer)
 • دسترسی به متن موسیقیهای فارسی و غیرفارسی

چگونه میتوانیم اشتراک اپل موزیک خریداری کنیم؟

اپل موزیک

بهطور کلی کاربران میتوانند از دو روش نسبت به خرید اشتراک Apple Music اقدام کنند؛ روش اول خرید اپل موزیک با کارت اعتباری است و روش دوم شامل خرید آلبومهای مورد نظر با گیفت کارت آیتونز و اضافه کردن آن به اپل موزیک میشوداما مشکل اصلی کاربران ایرانی برای خرید ***** Music، تحریم بودن کشور ایران در زمینه معاملات بینالمللی و بانکداری جهانی است.

اگر قصد خرید سرویسهای استریم بینالمللی مانند اپل موزیک را دارید، بهترین کار خرید از فروشگاههای معتبر ایرانی مانند سیب کده است که خدمات فروش اپل موزیک را در وبسایت خود انجام میدهنددر ادامه برخی از فروشگاههای معتبر در این زمینه را معرفی خواهیم کرد.

معرفی ۴ فروشگاه که دارای خدمات فروش اپل موزیک هستند

 • ایران اپل موزیک
  فروشگاه ایران اپل موزیک از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در زمینه فروش اپل موزیک شروع کرده و تاکنون ادامه دارد همچنین تمام اشتراکهای موجود در این فروشگاه از نوع Family Sharing هستند.
 • فروشگاه اکسل
  یکی دیگر از فروشگاههاذبرای خرید سرویسهای اشتراکی، فروشگاه اکسل است که در سال ۱۳۹۹ کار خود را آغاز کرد و با دور زدن تحریمهای جهانی جهت ارائه خدمات به کاربران ایرانی، کار خود را ادامه میدهد.
 • فراسیب
  مجموعه فراسیب نیز از ۲۰ تیر ۱۳۹۸ کار خود را آغاز کرد؛ فعالیت فراسیب در زمینه مجله خبری، فروش لوازم جانبی و فروش محصولات اصلی و جانبی اپل انجام میشود.
 • سیب کده
  مجموعه بزرگ سیب کده (Sibkade.com) مرجعی برای علاقهمندان به سرویسهای اشتراک بینالمللی مانند اپل موزیک، اپل ارکید، اسپاتیفای و اکانت ChatGPT است که به مدت ۲ سال با نام ایران اسپاتی در شبکههای مجازی ازجمله اینستاگرام و تلگرام فعالیت میکرد و اکنون توانسته بیش از هزاران کاربر وفادار را به خود جذب کندخرید اپل موزیک و تمامی اشتراکهای موجود در سیب کده  به صورت کاملا قانونی با حداقل هزینه انجام میشود؛ هدف اصلی مجموعه سیب کده، احترام به کاربران و جلب رضایت آنها است، به همین دلیل، اکثر اکانتهای خریداری شده در این فروشگاه به صورت فوری طی حداکثر ۳ ساعت کاری برای کاربران فعال میشود

مزایای خرید اشتراک Apple Music از سیب کده

اپل موزیک

 • سیب کده از معدود وبسایتهایی است که تحت نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت فعالیت میکند.
 • اشتراک شما نهایتا ۳ ساعت کاری پس از خریدتان فعال میشود و میتوانید از آن استفاده کنید.
 • پس از خرید اشتراک اپل موزیک از سیب کده میتوانید از پشتیبانی و ضمانت آن تا اخرین روز اشتراک سرویس خود بهرهمند شوید.
 • فعالسازی اشتراک اپل موزیک توسط سیب کده روی ریجن آمریکا انجام میشود تا کاملترین آرشیو در اختیارتان قرار بگیرد.
 • اکانت شما روی اپل آیدی شخصی شما بدون نیاز به پسورد، فعال میشود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.