تاریخ انتشار : شنبه 21 مرداد 1402 - 21:02
136 بازدید
کد خبر : 208515

کسب بیشترین قبولی تیزهوشان توسط موسسه موفقیت!

کسب بیشترین قبولی تیزهوشان توسط موسسه موفقیت!

در هفته گذشته نتایج آزمون استعدادهای درخشان یا همان سمپاد اعلام شد و به همین برخی خوشحال و برخی ناراحت شدند. همچنین برخی از والدین و دانش آموزان که از وجود این آزمون مطلع نبودند و یا اهمیت زیادی به آن نمی‌دانند، به این فکر افتادند که برای سال‌های آینده با برنامه ریزی و جدیت

در هفته گذشته نتایج آزمون استعدادهای درخشان یا همان سمپاد اعلام شد و به همین برخی خوشحال و برخی ناراحت شدند. همچنین برخی از والدین و دانش آموزان که از وجود این آزمون مطلع نبودند و یا اهمیت زیادی به آن نمی‌دانند، به این فکر افتادند که برای سال‌های آینده با برنامه ریزی و جدیت بیشتری در آزمون تیزهوشان شرکت نمایند. در این مطلب قصد داریم به بررسی نتایج بپردازیم و بهترین راهکارهای قبولی در این آزمون را به شما آموزش دهیم و در پایان آموزشگاهی که بیشترین قبولی در تیزهوشان را داشته است، به شما معرفی نماییم، پس همراه ما باشید.

تحلیل آزمون تیزهوشان، چه کسانی در تیزهوشان قبول شدند؟

 

پس از برگزاری آزمون تیزهوشان که به ترتیب برای دانش آموزان ورودی هفتم و ورودی دهم در روزهای ۱ و ۲ تیر برگزار شد، تقریبا تمامی دانش آموزان، مشاورین و اساتید تیزهوشان متفق القول بر این باور بودند که سطح آزمون در مقایسه با سال‌های گذشته بالاتر رفته است و تنها کسانی موفق به قبولی خواهند شد که در کلاس‌های آمادگی آزمون شرکت کرده اند و تلاش و زحمت زیادی کشیده اند.

با اعلام نتایج نیز این حرف اثبات شد و اکثر کسانی که در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده بودند، با میانگین درصد زیر ۵۰% و جز دانش آموزانی بودند که در کلاس‌های آمادگی آزمون ورودی شرکت کرده بودند و یا به صورت خودخوان مباحث را آموخته بودند.

چرا قبولی در مدارس برتر از اهمیت زیادی برخوردار است؟

متاسفانه سیستم آموزشی کشور در سال‌های اخیر به سمتی رفته است که یک شکاف عمیق میان سطح مدارس برتر و مدارس معمولی به وجود آمده است؛ این موضوع را به راحتی می‌توان از نتایج کسب شده توسط دانش آموزان مدارس برتر و عادی در آزمون سراسری کنکور متوجه شد. طبق آمار منتشر شده و یا شاید هم لو رفته از سازمان سنجش و سمپاد، بیش از ۹۰% رتبه‌های برتر در مدارس برتر همچون تیزهوشان و یا غیرانتفاعی‌های برتر حضور داشته اند.

به عبارت دیگر می‌توان گفت که شما با تحصیل در مدارس برتر، شانس قبولی خود را در رشته‌ها و دانشگاه‌های برتر و به اصطلاح تاپ، چندین برابر خواهید نمود. بیشترین تفاوتی که بین مدارس تیزهوشان و غیرانتفاعی‌های برتر وجود دارد، در بحث شهریه است؛ شهریه مدارس تیزهوشان حدود یک سوم مدارس غیرانتفاعی است و به همین دلیل مشاورین توصیه می‌کنند که اولویت خود را قبولی در مدارس تیزهوشان بگذارید.

بهترین راهکارهای پیشنهادی برای قبولی در آزمون ورودی مدارس برتر!

شما با آگاهی از تجربیات پذیرفته شدگان در آزمون تیزهوشان و الگو قرار دادن راه آن‌ها، شانس بیشتری برای قبولی در آزمون خواهید داشت. به همین دلیل در اینجا قصد داریم راهکارهای پیشنهادی از سوی قبول شدگان در آزمون ورودی را با شما در میان بگذاریم تا شما هم با الگو قرار دادن آن‌ها و استفاده از این تجربیات ارزشمند، شانس قبولی خود در آزمون را بالا ببرید.

۱) داشتن پشتکار و تلاش فراوان

بسیاری از دانش آموزان با تصور اینکه آزمون تیزهوشان نیز همانند امتحانات مدرسه است، در این آزمون شرکت می‌کنند و پس از دیدن سوالات حسابی غافلگیر می‌شوند! آزمون تیزهوشان دارای سطح بالایی و نمی‌توان فقط با خواندن در شب امتحان نتیجه لازم را کسب کرد. همچنین برخی دانش آموزان تصور می‌کنند که پذیرفته شدگان سمپاد کار عجیبی انجام داده اند و یا یک شبه توانسته اند به این موفقیت دست یابند در حالی که تلاش و زحمت آن‌ها را نادیده گرفته اند.

۲) آگاهی از منابع و مباحث آزمون

پیش از اقدام به هر کاری لازم است تا از مباحث و منابع آزمون اطلاعات کافی داشته باشید. برای این کار لازم است تا به پایگاه اطلاع رسانی مدرسه مورد نظر مراجعه نمایید. برای مثال مباحث و منابع آزمون تیزهوشان یا همان استعدادهای درخشان در زیر آورده شده است.

مباحث آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شامل دو دفترچه استعداد تحلیلی است. منظور از استعداد تحلیلی، مباحث هوش است که دوره هوش ششم می‌تواند شما را در این بخش به تسلط برساند. تنها تفاوتی که دفترچه اول با دفترچه دوم دارد در بخش زمانبندی است؛ زمان پاسخگویی به دفترچه اول که دارای ۶۰ سوال است، ۷۵ دقیقه و زمان پاسخ به دفترچه دوم که آن هم ۶۰ سوال دارد، ۲۵ دقیقه است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم می‌توانید به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://amoozeshcenter.com/tizhooshan/tizhoshan-6

مباحث آزمون استعدادهای درخشان نهم به دهم

در مقابل آزمون تیزهوشان نهم به دهم شامل دو دفترچه است اما با این تفاوت که تنها دفترچه اول شامل مباحث استعداد تحلیلی است و دفترچه دوم شامل دروس علوم، ریاضی، ادبیات، قرآن و معارف اسلامی و مطالعات اجتماعی است که از پایه هشتم و نهم در قالب استعدادهای تحصیلی مطرح می‌شود. دفترچه اول این آزمون شامل ۵۰ سوال است که در مدت ۵۰ دقیقه باید به آن پاسخ دهید و دفترچه دوم شامل ۵۰ سوال است که ۷۰ دقیقه زمان برای پاسخگویی دارید.

۳) داشتن برنامه ریزی اصولی

با توجه به اینکه دانش آموزان علاوه بر مباحث تیزهوشان برای قبولی در آزمون ورودی باید بر روی کتاب و جزوه مدرسه نیز مسلط باشند تا بتوانند شرط معدل لازم را کسب نمایند، بنابراین داشتن یک برنامه جامع و متناسب با توانایی دانش آموز که تمامی دروس مدرسه را در کنار مباحث تیزهوشان و تست زنی در بر بگیرد، بسیار مهم است.

۴) شرکت در آزمون‌های شبیه ساز

موسسات و آموزشگاه‌های مختلفی در سطح کشور به صورت آنلاین و یا حضوری آزمون‌هایی را تحت عنوان آزمون شبیه ساز تیزهوشان برگزار می‌کنند که اگر در یکی از این آزمون شرکت نمایید، به شرط استاندارد برگزار شدن آزمون و کیفیت برگزار آن، می‌تواند کمک زیادی به شما بکند. اگر این آزمون‌ها با تحلیل و بررسی نیز همراه باشد، تاثیر چند برابری برای آمادگی شما در مسیر قبولی تیزهوشان خواهد داشت. برای دیدن مشابه این آزمون‌ها بر روی آزمون شبیه ساز تیزهوشان ششم رایگان با جواب کلیک کنید.

۵) کلاس آمادگی آزمون ورودی مدارس برتر

بهترین راهکار برای قبولی در آزمون ورودی مدارس برتر که دانش آموزان زیادی هر ساله با آن نتیجه می‌گیرند، شرکت در کلاس‌های آمادگی آزمون است. این کلاس‌ها ویژه دانش آموزان پایه ششم و نهم است که می‌توان گفت تقریبا تمامی موارد گفته شده فوق را در خود جای می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با کلاس‌های آمادگی آزمون تیزهوشن پایه نهم به دهم به لینک زیر مراجعه نمایید:

https://amoozeshcenter.com/tizhooshan/tizhoshan-9om

بیشترین قبولی در تیزهوشان و مدارس برتر برای کدام آموزشگاه بوده است؟

برخی از موسسات با شعارها و وعده و وعیدهای دروغین قصد دارند که به هر قیمتی که شده دانش آموزان و اولیا را برای ثبت نام ترغیب کنند. در این بین متاسفانه برخی آموزشگاه‌ها با ارائه آمار قبولی دروغین و یا تبلیغات غیر واقعی، سعی در فریب اذهان عمومی و ثبت نام بیشتر دارند. پیشنهاد ما به شما این است که هنگام ثبت نام حتما معیارهای زیر را در نظر بگیرید:

 • کیفیت اساتید مدرس
 • کادر آموزشی، اجرایی و مدیریتی قوی
 • وجود مشاورین کاربلد و دلسوز
 • برگزاری آزمون شبیه ساز استاندارد
 • تکالیف و پیگیری انجام آن
 • دردسترس بودن اساتید برای رفع اشکال
 • موقعیت مکانی مناسب
 • هزینه مناسب در مقایسه با امکانات ارائه شده

طبق اطلاعات به دست آمده و تحقیقات صورت گرفته، بیشترین تعداد قبولی در مدارس تیزهوشان و مدارس برتر برای موسسه موفقیت بوده است. موسسه موفقیت در شهر تهران قرار دارد اما با توجه به برگزاری کلاس به سه شکل حضوری، آنلاین و آفلاین، شما از هر کجای کشور می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت نمایید.

اساتید موسسه موفقیت جز بهترین اساتید در زمینه تیزهوشان هستند. همچنین برگزاری آزمون استاندارد تیزهوشان به صورت منظم و هر دو هفته یکبار و تحلیل این آزمون، موسسه موفقیت را در دیگر موسسات متمایز کرده است. آمار قبولی موسسه موفقیت همچون سال‌های اخیر بالای ۸۰% بوده است و این یعنی از هر ۱۰ نفر ۸ نفر موفق به ورود به مدارس برتر شده اند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه موفقیت به نشانی آموزش سنتر ( www.amoozeshcenter.com ) مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن ۲۲۸۹۱۸۴۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

نتیجه گیری

امیدواریم این مطلب مورد توجه‌تان قرار گرفته باشد و اطلاعات مفیدی را کسب کرده باشید. در این مطلب ابتدا به بررسی و تحلیل آزمون پرداختیم و سپس به سراغ آموزش راهکارهای قبولی رفتیم. در پایان نیز موسسه‌ای که بیشترین قبولی در تیزهوشان و مدارس برتر را داشته است، به شما معرفی کردیم. به امید موفقیت تمامی دانش آموزان زحمتکش و پرتلاش!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
 • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
 • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات متنی

سایت طلا

قیمت فنس

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

رپرتاژ به چه معنی است و چه کاربردی دارد؟

تعمیر گیربکس اتوماتیک

بهترین صرافی ارزدیجیتال

فروشگاه BBshop

اشتراک کنکور آی نو

پارتیشن ام دی اف

خرید دمپایی و صندل عمده

پراپ تریدینگ معتبر ایرانی

تعمیر لباسشویی

دوره ICDL در تبریز

گرافیت پرسولفور

خرید ممبر گروه

مرجع قیمت خرید و فروش گندله

آموزش حسابداری

تقویت انتن موبایل

شیشه اتوموبیل

صیغه نامه با مهر برجسته تهران

خرید ووچر پرفکت مانی بدون ثبت نام

نانوسان

چاپ کتاب

تور دبی ارزان

دندانپزشکی شبانه روزی

 

 

ویدئو وال

جراح چاقی

 

 

 

آجر نما خشک

 

 

 

قرارداد دوجانبه برق

 

 

 

 

 

 

تولید فیلم استرچ

تعمیر جک پارکینگ در تهران

 

 

 

 

 

سمپاشی ساس

 

 

آجر نسوز

 

 

 

خرید رپورتاژ آگهی

 

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح